Tren Resto & Bar Menü Tadımı

Dora Magazin'in Sahibesi Ceren Hanım'ın özel davetlisi olarak İzmir'in en güzel iskelesi Bostanlı'nın üzerinde tüm ihtişamıyla arz-ı endam eden Tren Resto & Bar 'da menü tadımındaydık geçtiğimiz günlerde. 
İzmir sosyetesini en iyi şekilde ağırlayan bu mekanda, sevgili Hüseyin Ateş Şef imzası ile hazırlanan birbirinden özel lezzetleri tatmak bana ve birlikte mekan ziyaretleri yaptığım ekip arkadaşlarıma çok keyif verdi doğrusu.
Mekanın enerjisi oldukça yüksek. Restaurant, bar ve gece kulubü olarak hizmet veriyor. Oldukça büyük ve zengin içerikli bir barı var. Yüzölçümü, masalar arası genişlik ve her açıdan deniz görüyor olmasından ötürü muazzam güzel bir mekan.
Kendinizi özel hissedeceğiniz anlarınıza zevkle şahitlik edecek potansiyelde ;) Barındırdığı konsept çeşitliliği ve iddialı oldukları mutfakları ile fark yarattıklarını söyleyebilirim. Gelişmekte olan İzmirim'in böylesi farklı atmosferlere çok ihtiyacı var ;) Dumanı üstünde, çok taze ve çok yeni. Yolları uzun ve açık olsun.

Bir kadeh Shangri, güleryüz ve hoş bir müzik ile karşılandığımız Tren Bar'dan, Hüseyin Şef'in nefis peynir sunumu ve şarap tadımı ile devam ettik. Başlangıçlar ve şarap oldukça iyiydi. Devamı da bizi şaşırtmadı. Görseller bu işi çok daha iyi anlatıyor kesinlikle ;) Fotoğrafları seyreyleyelim, belki içlerinden sizde merak ve yeme arzusu uyandıracak lezzelerler ile karşılaşırsınız, kim bilir..
Sevgi ve afiyetle kalın her daim...


Bonfile Sarma
Kadayıfta Karides
Beğendi Yatağında Kuzu Tandır
Mizuna Pizza (Mantarlı ve Köfteli)

Tuzda Antrikot Dimonzo
Mürdüm Erik Soslu Kuzu Rosto

Tiramisu
Çikolata ve Böğürtlenli Cheese Cake

Kadehler güzelliğe... 

www.trenbostanlirestobar.com
 Tel: 0532 111 8736
Bostanlı Vapur İskelesi, 35620 Karşıyaka

2 yorum:

Değerli yorumlarınızı bekliyorum...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...