Gaziemir Optimum Alışveriş Merkezi, Kadınlar Günü Yemeği

 

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü' nde Optimum Alışveriş Merkezi'nin, böylesine zarif bir düşünce ile biz bloggerları yemek organizasyonuna davet etmesi gerçekten büyük incelik. Kadınlara verdikleri değere şapka çıkartır, örnek olmalarını temenni ederim... Zira ülkemizdeki kadın algısı ve kadına yönelik fiziksel ve psikolojik şiddetin giderek tırmanıyor oluşu, yaşama sevincimi ve umudumu benden alıyor.. Bildiğiniz üzere mevzu derin ama bununla canınızı sıkmaya niyetim yok.  Kadınların, insanların ve herşeyden öte canlıların kıymetinin farkında olarak yaşayan bireylerin artması ümidiyle...

 

Lokum Pilavı bloğu yazarı Sevilay Uçak ve El Emeği Göz Nuru bloğu yazarı Selcen Şenocak'a bu değerli organizasyona aracılık ettikleri ve davetleri için çok teşekkür ediyorum. Güzel işleriniz daim olur dilerim güzel kadınlar <3
Kokulu taş üstadımız Sihirli Ellerin Dünyası bloğunun yazarı Hülya Ablacım, hediyen için tekrar teşekkürler. Dolabımın içini şahane yasemin kokusu sardı sayende ;))  


Yemeğimiz, Optimum' umun güzide mekanlarından Bisquitte' te oldu. Karanfiller ile süslenmiş özenli bir masa ve Optimum'un Pazarlama ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Damla Hanım karşıladı bizi.  Menüleri zengin çeşitli ve keyifliydi. Tatlımızdan, kahvemize kadar eksik etmediler gerçekten. Çok teşekkürler ilgi ve alakanız için.

 

Yemeğimizin akabinde bizi Optimum Genel Müdür Yardımcısı Erman Bey ziyaret etti ve AVM olarak 2016 hedeflerini ve bloggerlar ile etkinlik düşüncelerini, planlarını paylaştılar. Tekrar görüşebilmek dileğiyle, ayırdığınız zaman ve taktim ettiğiniz hediyeler için teşekkürlerimi sunuyorum.
Sevgiler...

6 yorum:

 1. Böyle güzel günlerde sizlerle birlikte olmak harika canım. Nice buluşmalara ve güzel günlere Öznurcum

  YanıtlayınSil
 2. Emeğine kalemine sağlık tatlım. Güzel bir etkinlikti. Organize eden arkadaşların ellerine sağlık...

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkürler Saniyecim, birlikte güzeldi ;) öpüyorum..sevgiler..

   Sil
 3. Ne güzel bir etkinlik olmuş...ben de nice buluşmalar diyorum. :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler Müjde ablacım, birlikte de olur dilerim :) sevgiler...

   Sil

Değerli yorumlarınızı bekliyorum...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...